Nexen 205/55R16 91V N’blue S s hodnotením A/A/2/69dB aktuálne len za 56€ s DPH

Dokonalý handling a krátka brzdná dráha na mokrom povrchu. Asymetrický profil a optimalizovaná stopa pneatík Nexen N Blue S zaisťujú vynikajúcu kontrolu nad jazdou a spoľahlivú odozvu riadenia. Rad Nblue sa zameriava hlavne na nízky valivý odpor, tým zníženie spotreby paliva, ďalej vysoký komfort a väčšiu bezpečnosť na mokre. Pneumatiky Nexen N Blue S majú spevnené ramenné bloky, ktoré sú podstatné počas zatáčania.

Pneumatiky majú vďaka svojmu unikátnemu dizajnu behúňa kratšiu brzdnú dráhu a zlepšenú akceleráciu v rôznych podmienkach.

Najdôležitejšie charakteristiky dynamickej jazdy – brzdenie a ovládanie, sú navyše podporené špeciálnym asymetrickým dezénom, ktorý nielen rýchlo čistí stopu, ale zároveň optimalizuje rozloženie tlaku a tuhosti bez ohľadu na rýchlosť, tým nedochádza k deformácii povrchu, ale naopak k zachovaniu parametrov bezpečnosti a trvanlivosti.

Rad Nblue sa zameriava hlavne na nízky valivý odpor, tým zníženie spotreby paliva, ďalej vysoký komfort a väčšiu bezpečnosť na mokre. Pneumatiky Nexen N Blue S majú spevnené ramenné bloky, ktoré sú podstatné počas zatáčania. Pneumatiky Nexen N Blue S disponujú pevnou kordovú vrstvou a silnými nárazníky pneumatiky. Pneumatiky Nexen N Blue S skvele priľnú k suchej aj mokrej vozovke a zaistí vám kratšiu brzdnú dráhu. Vynikajúci handling a krátka brzdná dráha pneumatiky Nexen N Blue S sú dosiahnuté vďaka využitiu jedinečnej živice v behúňa, ktorá zvyšuje trakciu lamiel. Konštrukcia pneumatiky Nexen N Blue S zaručuje odolnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. – TERAZ KÚPIŤ –

Categories: Novinky

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.